12
Led
První Rock´n´ Rollový ples v Žamberku
19:00 do 05:00
From 12-01-19 do 13-01-19

Marcel Lesník allias Woodman a Rock & Roll Band se valí do Žamberka !!!

Vonwillerka se od dob jazzu a swingu posouvá opět o jednu epochu dál k nekonvenčnímu Rock´n Rollu! Době svéhlavých excentristů, kteří se nebáli ukázat zač je toho loket! Pojďte se s námi odvázat v tomto nespoutaném stylu a užít si noc padesátých a šedesátých let, kdy světu vládnul Jerry Lee Lewis, Bill Haley nebo všem známý Elvis Presley!

U toho nesmíte chybět! A chybět nesmí ani styl! Nechte se inspirovat modou, která byla plná barev, puntíků, výrazných vzorů, slunečních brýlí, klobouků….

My se netěšíme na Vánoce, ale na lednové padesátky ve Vonwillerce!

 

První Rock´n´ Rollový ples v Žamberku

 

Marcel Woodman a Rock & Roll Band

Třetí dekádu bavíme civilizované obyvatelstvo poctivým rokenrolem. Největší hity 50. až 70. let jsme opatřili vlastními českými (sem tam i ostravskými) texty. Ročně zvládáme 60-80 vystoupení nejčastěji v Česku, na Slovensku a v Polsku. Hrajeme koncerty, festivaly, plesy, slavnosti městské či pivní, večírky firemní i soukromé, příležitostně i ta televize. Nehrajeme stranám a už vůbec ne hnutím. Naše domácí scéna je rokenrolový Garage Club v Ostravě-Martinově, u kterého nedávno vyrostl Retrohotel.cz pro muzikanty i fanoušky.

  • 28 let od prvního vystoupení
  • 11 stálých členů z toho 7 původních
  • 86 vystoupení v roce 2012 je zatím nejvíce v historii kapely
  • 100 000 lidí bylo naše největší obecenstvo ve Varšavě a Volgogradě
  • všem jedenácti členům kapely je dohromady 580 let
  • 6 vydaných alb
  • 90 skladeb s vlastními texty
  • více než 1500 vystoupení po celé ČR, SR, Polsku, Rusku a Španělsku

 

 

Předprodej vstupenek již v plném proudu!

Vstupenky koupíte: Informační centrum v Kostelní ulici v Žamberku, dále Žamberecký Kanec pivovar, restaurace a kavárna. Pro ty kteří nejste z blízkého okolí, ale na ples se chystáte, napište nám e-mail na kultura@vonwillerka.cz a určitě se domluvíme!

Cena vstupenek k sezení je 390 Kč, na stání 350 Kč. Kapacita prostor bude z důvodu Vašeho pohodlí a bezpečnosti omezena. Neváhejte a rezervujte si vstupenky včas.

 

 

https://www.facebook.com/events/2142866465758225/?active_tab=discussion

https://www.woodman.cz/

 

Zajímavý rozhovor ze dne 2. ledna 2019 na RadioOrlicko, pořad 120 MINUT Independent s Milanem Džurbanem. Povídání nejen o Rock and Rollovém plese, ale i obecně o kulturním centru Vonwillerka. Přejeme příjemný poslech 🙂